Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

  اگر شما نیز از هنرمندان آثار هنری و صنایع دستی هستید و یا در یکی از مشاغل خانگی مشغول بوده و قصد دارید آثار و تولیدات خودتان را به فروش رسانده و یا سفارش ساخت اثر دریافت کنید نمایشگاه آنلاین آکاسیه بهترین فضا برای کسب و کار شما میباشد. ما تمامی امکانات لازم را برای معرفی و فروش محصولات شما فراهم نموده ایم. علاوه بر فروش محصولات و آثار، شما میتوانید آثار خود را تبلیغ و معرفی نموده و اقدام به اخذ سفارش، خارج از سیستم نمایشگاه نیز نمایید. اعضای نمایشگاه از خدمات بازاریابی و اقتصادی بهره مند خواهند شد.

 

   برای درخواست همکاری و ثبت نام در نمایشگاه آنلاین آکاسیه و فعالسازی پنل فروشندگی شما، از طریق فرم مندرج در انتهای همین صفحه اقدام نمایید.

 مزایای عضویت در نمایشگاه آنلاین آکاسیه:

+ معرفی و فروش محصولات و آثار به صورت آنلاین

    شما می توانید بیش از 50 مورد از آثار یا نمونه کار های خود را برای فروش اینترنتی از طریق سیستم آکاسیه و یا اخذ سفارش اثر هنری  قرار دهید.

+ اهدای پنل اختصاصی به هر یک از همکاران

   ما برای هر کدام از همکاران و هنرمندان یک پنل کاربری اختصاصی با امکانات بسیار پیشرفته برای معرفی و فروش آثار و نیز دریافت سفارش ساخت اثر هنری تدارک دیده ایم.

 + پروفایل اختصاصی و کامل هر یک از همکاران

هر یک از فروشندگان و همکاران نمایشگاه یک صفحه اختصاصی به عنوان پروفایل خواهند داشت که روزمه، مشخصات شخصی و .. را می توانند به صورت کامل درج نمایند و از این طریق نیز به طور مستقل اقدام به دریافت سفارش ساخت اثر و محصول نمایند.

+ دریافت خدمات بازاریابی و تبلیغات برای آثار و محصولات نمایشگاه

    آکاسیه برای آثار شاخص هنری و نیز برای همکارانی که فعالیت گسترده ای در نمایشگاه آنلاین آکاسیه داشته باشند خدمات تبلیغات و بازاریابی ویژه ای در نظر گرفته است.

+ ثبت اطلاعات و آثار هنرمندان در سراسر شبکه اینترنت و به صورت مادام العمر

   وب سایت آکاسیه برای تمامی موتورهای جست و جو از جمله گوگل به صورت حرفه ای بهینه سازی شده است و اطلاعات و آثار هنرمندان در نمایشگاه آکاسیه علاوه بر کاربران وب سایت برای تمامی کاربران شبکه اینترنت نیز از طریق موتورهای جست و جو قابل دسترسی خواهد بود.

 

 + برگزاری نمایشگاه های گروهی صنایع دستی با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

 گروه فرهنگی- علمی آکاسیه طی ماه های آینده نمایشگاه های اختصاصی صنایع دستی برای آن دسته از همکارانی که در نمایشگاه آنلاین  فعالیت منظم و گسترده ای داشته باشند در سراسر کشور برگزار خواهد نمود که جزییات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

شرایط عضویت در سیستم:

* داشتن حداقل نوزده سال تمام

* داشتن محصولات و آثاری که حاصل هنر و مهارت دست و ذهن خود هنرمند و تولید کننده باشد

* تعهد به تضمین کیفیت آثار و محصولات ارائه شده

 

* هنرمندان و تولید کنندگان ارجمندی که تمایل به همکاری با نمایشگاه آنلاین صنایع دستی و مشاغل خانگی را دارند می توانند از طریق فرم زیر، ثبت نام اولیه را انجام دهند.

* حداکثر تا 12 ساعت پس از ارسال فرم، پنل کاربری اختصاصی شما شده و از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است مدارک و اطلاعات تکمیلی همکاران پس از شروع همکاری و پیش از دریافت اولین سفارش خرید، درخواست خواهد شد.

 * عضویت در نمایشگاه انلاین آکاسیه به صورت رایگان و مادام العمر بوده و صرفا مبلغ 10 هزار تومان (یک بار برای همیشه) به عنوان هزینه پنل اختصاصی  که هنگام ارسال فرم تقاضا به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد پرداخت خواهید نمود.

* نمایشگاه آنلاین آکاسیه، سیستمی غیر تجاری بوده  و با اهداف کارآفرینی ایجاد شده و از قیمت آثاری که از طریق وبسایت به صورت مستقیم فروخته شود صرفا 6 درصد به عنوان کارمزد بازاریابی و هزینه های جاری وبسایت، کسر  و 94 درصد آن به حساب شما واریز می شود. در صورتی که محصولی به صورت مستقل از سیستم آکاسیه فروخته شده و یا سفارش ساخت اثر دریافت گردد هیچ کارمزدی دریافت نخواهد شد.

 

فرم عضویت در نمایشگاه (کلیک کنید)

 

آموزش مدیریت پنل کاربری همکاران نمایشگاه (کلیک نمایید)